PTR Dojlidy, wciąż w górach!

koszulkiJeśli nas nie widzisz walczących o generalkę lokalnego wyścigu, nie myśl, że się skończyliśmy! Od dawna jesteśmy o koło przed wszystkimi, kilkaset metrów nad Wami, w górach! Startujemy z kolejnym, 10 już sezonem pod szyldem PTR Dojlidy, w składzie mocno okrojonym, ale jakże konkretnym!

BA bNasze największe kolarskie talenty przekazujemy do drużyny z większymi możliwościami i już cieszymy się na współpracę oraz zapowiadane wspólne wypady w góry. PTR Dojlidy wraz z Grzegorzem Golonko od lat wyznaje tą samą zasadę, już nieco oklepaną ale właściwą, epickiego kolarstwa górskiego i prawdziwych gór. Zmagania się z terenem w którym nie liczy się tylko wytopiona łyda, wypasiony sprzęt, ale także, a może przede wszystkim doświadczenie i technika wypracowana na kamieniach. Wspierać nas będzie zaprzyjaźniona drużyna Bydzia Power, mająca ten sam staż, te same poglądy.

appnet bKolejny raz udało nam się dograć sponsorów i zapewnić zawodnikom wsparcie w tych dalekich podróżach. W tym roku startujemy pod szyldem AppNet Bednarz i Wspólnicy oraz BikeAcademy, czyli Grzegorz Golonko, dziękujemy za nieocenione zaufanie! Wciąż współpracujemy także z Urzędem Miasta Białystok, dlatego na strojach zagościło też logo Wschodzący Białystok. Stroje, tym razem białe, z pewnością zapamiętają na sobie różne odmiany błota, beskidzkiego, karkonoskiego, pienińskiego..

Plany na sezon 2014 obejmują starty w:
-6 seriach maratonów rowerowych Powerade Volvo MTB Marathon,
-wyścigu etapowym Sudety MTB Challenge,
-wyścigu etapowym Beskidy MTB Trophy,
-starty w lokalnym cyklu Maratonów Kresowych

Nowy sezon. Nowe możliwości.

st2012_minNowy sezon to za każdym razem nowe rozdanie, nowe oczekiwania, cele i ambicje. Razem z rosnącą formą i pierwszymi startami zaczynamy wszystko od początku, wciąż jednak opierając się o właściwe idee, prawdziwe wyzwania i najlepsze wspomnienia. Bez zbędnego rozdrabniania skupiamy się tylko i wyłącznie na górach, tam gdzie wszystko się zaczęło, gdzie prestiż to dotarcie do mety, a medialność zjeżdżanie niezjeżdżalnego. Nowy sponsor, wzmocniona drużyna, wygórowane aspiracje i co najważniejsze znacznie więcej zabawy. Tak otwieramy kolejny sezon!

 

Ekscytująca sobota przed nami

Murowana_11_031_O0C9852Bardzo ciekawie i intensywnie zapowiada się nadchodząca maratonowa sobota. Zawodnicy PTR Dojlidy jednocześnie pojawią się na drugiej edycji Powerade Suzuki MTB Marathon w Dolsku oraz na otwarciu Skandia Maraton w Chodzieży, gdzie zapowiadamy wyjątkowo mocną obsadę. Obie lokalizacje w Wielkopolsce dzieli od Białegostoku tylko 500km?

 

Skandia Maraton Białystok już jutro!

1Już w sobotę o godzinie 11.00 w Białymstoku wystartuje kolejna edycja Skandia Maraton Lang Team, dla naszej drużyny to tym bardziej ważne wydarzenie gdyż nie tylko ścigamy się u siebie ale także sukcesywnie od początku sezonu walczymy o klasyfikację generalną. Nasi zawodnicy liderują w kilku kategoriach indywidualnych a drużynowo zajmujemy trzecie miejsce, które mamy nadzieję utrzymać do finałowej edycji w Kwidzynie i wrócić z tarczą... czyli pucharem. W przeddzień białostockiej edycji Skandia Maraton odbyła się konferencja prasowa z udziałem Czesława Langa, prezydenta Tadeusza Truskolaskiego oraz oczywiście naszej drużyny PTR Dojlidy. Zapraszamy jutro do śledzenia rywalizacji i mamy nadzieję na dekorację, oklaskiwać naszych zawodników.

Podsumowanie kolarskiego sezonu 2010 i przedstawienie planów na rok 2011

Podlaski Okręgowy Związek Kolarski i klub UKS Wygoda Białystok zapraszają na podsumowanie kolarskiego sezonu 2010 i przedstawienie planów na rok 2011. Już 10 kwietnia \"Rusza Peleton\" - XC Białystok/Pietrasze.

Data: 4 kwietnia 2011r. (poniedziałek), godz. 17.00
Miejsce: Kawiarnia Elida (Spodki). Św. Rocha 14, 15-879 Białystok