PTR Dojlidy, wciąż w górach!

koszulkiJeśli nas nie widzisz walczących o generalkę lokalnego wyścigu, nie myśl, że się skończyliśmy! Od dawna jesteśmy o koło przed wszystkimi, kilkaset metrów nad Wami, w górach! Startujemy z kolejnym, 10 już sezonem pod szyldem PTR Dojlidy, w składzie mocno okrojonym, ale jakże konkretnym!

BA bNasze największe kolarskie talenty przekazujemy do drużyny z większymi możliwościami i już cieszymy się na współpracę oraz zapowiadane wspólne wypady w góry. PTR Dojlidy wraz z Grzegorzem Golonko od lat wyznaje tą samą zasadę, już nieco oklepaną ale właściwą, epickiego kolarstwa górskiego i prawdziwych gór. Zmagania się z terenem w którym nie liczy się tylko wytopiona łyda, wypasiony sprzęt, ale także, a może przede wszystkim doświadczenie i technika wypracowana na kamieniach. Wspierać nas będzie zaprzyjaźniona drużyna Bydzia Power, mająca ten sam staż, te same poglądy.

appnet bKolejny raz udało nam się dograć sponsorów i zapewnić zawodnikom wsparcie w tych dalekich podróżach. W tym roku startujemy pod szyldem AppNet Bednarz i Wspólnicy oraz BikeAcademy, czyli Grzegorz Golonko, dziękujemy za nieocenione zaufanie! Wciąż współpracujemy także z Urzędem Miasta Białystok, dlatego na strojach zagościło też logo Wschodzący Białystok. Stroje, tym razem białe, z pewnością zapamiętają na sobie różne odmiany błota, beskidzkiego, karkonoskiego, pienińskiego..

Plany na sezon 2014 obejmują starty w:
-6 seriach maratonów rowerowych Powerade Volvo MTB Marathon,
-wyścigu etapowym Sudety MTB Challenge,
-wyścigu etapowym Beskidy MTB Trophy,
-starty w lokalnym cyklu Maratonów Kresowych