Nowy sezon. Nowe możliwości.

st2012_minNowy sezon to za każdym razem nowe rozdanie, nowe oczekiwania, cele i ambicje. Razem z rosnącą formą i pierwszymi startami zaczynamy wszystko od początku, wciąż jednak opierając się o właściwe idee, prawdziwe wyzwania i najlepsze wspomnienia. Bez zbędnego rozdrabniania skupiamy się tylko i wyłącznie na górach, tam gdzie wszystko się zaczęło, gdzie prestiż to dotarcie do mety, a medialność zjeżdżanie niezjeżdżalnego. Nowy sponsor, wzmocniona drużyna, wygórowane aspiracje i co najważniejsze znacznie więcej zabawy. Tak otwieramy kolejny sezon!

 


 

enstDzięki pozyskanemu sponsorowi, firmie ENST, w tym sezonie zobaczycie nas na maratonach w nieco odmienionych strojach. ENST to nowo powstałe, ogólnopolskie przedsiębiorstwo obsługujące przemysł rafineryjny i gazowy, zajmujące się systemami, instalacjami, oprogramowaniem oraz automatyką branży energetycznej. Jesteśmy pewni, że nawiązana współpraca doda nam energii na trasie.

 

mtb11Powerade Garmin MTB Marathon, kolejny sezon pod znakiem GG i prawdziwych gór. Cel wszystkich celów. 10 maratonów na najwyższym poziomie, nowe szczyty, epickie trasy i kultowe zjazdy. Duża dawka emocji pomieszana z jeszcze większą frajdą. Rywalizacja z najbardziej doświadczonymi ekspertami od MTB. Znów podejmujemy wyzwanie, ponad 90 zadeklarowanych osobostartów świadczy dobitnie o naszej determinacji. Tradycyjnie już spragnieni czegoś więcej wybiorą Beskidy MTB Trophy lub Sudety MTB Challenge, etapówki znacznie poszerzające punkt widzenia.

 

bydziaPTR Dojlidy - Bydzia Power, łączymy siły w odpowiedzi na nierówną walkę z większymi i silniejszymi ekipami. Białostocko - Bydgoskie przymierze to pomysł na klasyfikację drużynową MTB Marathon, w której zamierzamy namieszać. Nasza rywalizacja na trasie zapewne wciąż pozostanie zacięta, jednak w tym sezonie punktujemy razem. Wspólny cel, więcej zawodników, większe możliwości.

 

bialystokReprezentujemy Białystok od dawna, teraz nasze osiągnięcia zostały docenione. Urząd Miasta przeznaczył dotację dla klubu na starty w cyklu Powerade Garmin MTB Marathon, tym samym wyjazdy na drugi koniec Polski będą łatwiejsze. Za wsparcie zobowiązaliśmy się do umieszczania logo miasta na wszystkich materiałach promocyjnych i informacyjnych z czego z przyjemnością się wywiązujemy.

 

mtbnewsWięcej o naszych planach startowych i podsumowanie ubiegłego sezonu w artykule MTB News.

 

 

 

 

proj_2012

Komentarze  

 
#1 izic 2012-03-24 19:25
Namieszajcie dziewczyny i chłopaki!! Ciach !! Ciach !!