Ekscytująca sobota przed nami

Murowana_11_031_O0C9852Bardzo ciekawie i intensywnie zapowiada się nadchodząca maratonowa sobota. Zawodnicy PTR Dojlidy jednocześnie pojawią się na drugiej edycji Powerade Suzuki MTB Marathon w Dolsku oraz na otwarciu Skandia Maraton w Chodzieży, gdzie zapowiadamy wyjątkowo mocną obsadę. Obie lokalizacje w Wielkopolsce dzieli od Białegostoku tylko 500km?

 

Po zeszłotygodniowym otwarciu sezonu cyklem Suzuki Powerade MTB Marathon w Murowanej Goślinie, teraz czas na inaugurację Skandia Maraton w Chodzieży. Przy tej okazji chcielibyśmy oficjalnie potwierdzić wiadomość, że do PTR Dojlidy przechodzi świetny zawodnik jeżdżący wcześniej w grupie Mistral, który wspomoże nas już od startu w Chodzieży, mowa o Pawle Niechwiedowiczu, bardziej znanym jako Loczek. Razem z Adamem Nojszewskim, Piotrem Dzienisem i Antonim Sierosławskim wystartują na długim dystansie Grand Fondo, natomiast Agnieszka Nowiczkow i Krzysztof Gryczko obstawią 54 kilometrowe Medio. Mamy nadzieję, że pojedzie dla nas także Maciej Samborski, który w zeszłym roku wygrał klasyfikację generalną dystansu Mini, oby w naszych barwach poszło mu równie dobrze.

 

W Dolsku, na drugiej edycji rozgrzewki przed górami pojawią się Piotr Żebrowski, Mirosław Puciłowski i Tomasz Breś, wszyscy oczywiście na dystansie GIGA. Do kompletu co prawda brakuje czwartego punktującego zawodnika, chociaż co to by było gdyby pojechał dla nas sam Grzegorz Golonko? Nawet jeśli takie marzenie się nie ziści, to przecież nie będzie tak źle a Złoty Stok już niedługo. Trzymajcie za nas kciuki a rywale niech wypatrują biało niebieskich pleców.

Komentarze  

 
#3 krojerybe 2011-05-31 11:45
Widzę transfery porównywalne z europejską ligą piłki nożnej! :-)
 
 
#2 Slec 2011-04-15 15:47
w górach nadrobicie - no chyba że Tomek do Teamu dołączy :-)
 
 
#1 Arek 2011-04-14 23:01
To nas ładnie OSOZ skroii, do końca sezonu tych punktów z Dolska nie odrobimy